Zdraví a krása

zdraví a krása

Zdraví a krása

Po čem ženy touží a co muži oceňují ? Krásu, chytrost nebo zdraví? Přiznejme si, že muži si nejdřive ženu prohlédnou a až poté se zajímají co má uvnitř hlavy :) a některé to ani nezajímá. Ale jak být krásné  a mít radost ze života. Začněme tím, že budeme zdravé. To je totiž nedílnou součástí. Zdraví a krása patří neodmyslitelně k sobě.  I když krása je pomíjivá. Ženy po kráse touží a muži se velmi rádi otočí za krásnou ženou. Ale není to to nejdůležitější v životě.

Jak podpořit svoje “Zdraví”.

To je věčná otázka, a já nechci konkurovat ani lékařům ani výživovým specialistům. Začala bych dostatkem tekutin. Co jsem za svůj život pochopila, sice až na konci :) , ale přeci. Nedostatek vody v těle může způsobit nejen ztrátu pružnosti pleti, ale i zdravotní problémy. A to velké. Lidské tělo obsahuje 40-60% vody. Celý život jsem říkala, že pít nepotřebuji a pila jsem tak do 1l tekutin denně, včetně kafe a vody, co obsahovalo ovoce. Tak tohle jsem vydržela praktikovat tak 40 let. A ono se mi to vymstilo, najednou si tělo řeklo dost. Já jsem začala být tak unavená, začala jsem spát i 16 hodin denně a i to my nestačilo. Prospala jsem den stejně jako kočky. Jen jsem i po spánku byla unavená.

zdraví a krása
s p á n e k

A jak se to změnilo? Jak jsem přišla na to, že je to nedostatkem vody? Úplně náhodou, tak jako většina mých zjištění. Nesměla jsem pár dní jíst, tak jsem alespoň pila, abych měla pocit, že v žaludku něco je. A najednou jsem zjistila, že už nespím tolik. Tak jsem se přemohla a pokračovala v tom. Není to jednoduché, ale pokud máte pití neustále na dohled, dá se to zvládnout. Pokud máte také problém vypít dostatek tekutin během dne, udělejte si třeba čaj do velké konvičky cca 1,5 – 2l a během dne upíjejte. A dělejte to tak i v práci. Nenechte se odradit tím, že nemáte čas se napít. Každý den tu konvičku vypijte. Toužíte po kráse?  Začněte se nejdříve víc starat o své zdraví, a to jak z vnějšku, tak zevnitř, protože za unavenou a nezdravou ženou se neotočí ani pes :) .

Vypijte 2 litry tekutin denně a budete blíž ke zdraví i kráse.

UDĚLEJTE VŠECHNO PRO ZDRAVÍ A KRÁSA SE DOSTAVÍ SAMA :)

A pokud budete jíst a pít zdravě, můžete si občas dopřát i nezdravé věci.

Už jste vyzkoušeli ovocné kytice? Trochu čokolády neuškodí.

ovocné kytice

 

                                                      Na zdraví !!!