Dámské hodinky a šperk v jednom

Dámské hodinky Deevotion Pearl Watch
luxusní hodinky Deewatch

Trochu z historie hodinek

První kapesní hodinky byly sestrojeny v Norimberku kolem roku 1500 a nazývaly se Norimberské vejce, ať již podle tvaru nebo místa sestrojení. Dámské hodinky to nebyly a měly jen hodinovou ručičku. Před rokem 1675 byly zdokonaleny setrvačníkem.

Velmi známé jsou hodinky vyrobené pro carevnu Kateřinu II. v letech 1764-1767. Hodinky obsahovaly celkem 427 dílů, byly také ve tvaru vajíčka a navíc s náboženskými motivy a zvonkohrou.

Ovšem první náramkové hodinky vyrobil pařížský hodinář Louis Cartier. Založení této významné hodinářské a šperkařské firmy se datuje kolem roku 1847.

Dámské hodinky
Dámské hodinky

Švýcarsko a hodinky

Nejznámější Švýcarské luxusní hodinky jsou značky Rolex. Ovšem ve Švýcarsku jsou jiné známé firmy, které vyrábějí kvalitní a vysoce ceněné hodinky. Švýcarsko je největší hodinářskou velmocí. Vznikly zde například firmy jako Piaget SA, Vacheron Constantin, Patek Phillipe, Festina, Tissot a další. Zajímavostí u firmy Patek Phillipe je, že si tato firma veškeré díly vyrábí sama.

Z japonských firem bych vybrala zástupce firem Citizen a Seiko. Tyto však již nepatří k těm nejluxusnějším a jsou dostupné pro většinu lidí.

Quartz není značka hodinek, jak si většina lidí myslí

Quartz je pouze označení elektronických hodinek používajících oscilátor regulovaný křemenným krystalem. Hodinky s označením Quartz jsou přesnější než hodinky s mechanickým pohonem. A tento typ hodinek nabízí nyní Švédská firma Deevotion, která je vylepšila ještě  nápaditým designem. Jsou to hodinky s náramkem jako doplněk pro moderní ženu. Nejen stylové k ležérnímu letnímu oblečení, ale i elegantní v černé barvě nebo romantické s perlami pro moderní nevěstu, neodolatelné ve své kráse.

Dámské hodinky pro moderní ženu

Dodávají v krásné krabičce.

Při koupi hodinek zdarma druhý vyměnitelný pásek.

Dopravu mají do celého světa zdarma.

A nyní nabízí slevu 10% po zadání tohoto kódu: „offer-10-mars“ .

 

 

Dámské hodinky Deevotion Pure Black Rose Gold Deewatch
Dámské hodinky Deevotion Pure Black Rose Gold Deewatch

 

Dámské hodinky Deevotion Double wrap watch
Dámské hodinky Deevotion Double wrap watch

 

Dámské hodinky Deevotion Denim WATCH
Dámské hodinky Deevotion Denim WATCH