Lovec duchů

Už jste někdy přemýšleli, co máte koupit malému čtyřletému klukovi, který je trochu víc aktivní a u ničeho moc dlouho nevydrží? Můžete mu koupit různé traktory, nakladače, postřikovače a kombajny třeba od Bruderu nebo malé puzzle, s pohádkovými postavičkami, které má rád. Nebo můžete zkusit něco jiného. Něco, z čeho by měl radost a na chvíli se zabavil a nedělal neplechu. Já jsem po usilovném hledání na internetu a různých fórech vybrala něco jiného. Zvolila jsem hru Lovec duchů. Zvolila jsem tuhle hru, přestože je určena pro děti od 5 let. Hra obsahuje jednu hlavu kostlivce a dvě pistole. Hlava kostlivce se otáčí a promítá na zdi duchy a úkolem je pistolí se do nich trefit. Duchové neustále mění polohu, tak to není tak jednoduché. Dobré je, že může hrát jeden i dva hráči najednou, není to jen hra pro jednoho. Hra má 3 úrovně obtížnosti.

lovec duchů
lovec duchů

Můžou hrát děti i s taťkou nebo mamkou, tím víc je to bude bavit. Bohužel trochu jsem se přepočítala,  ač jsem tomu nechtěla věřit, první reakce na tento dárek byl strach. To jsem nečekala, a tak se hra zabalila. Ale jaký byl můj údiv, když jsem klučinu navštívila a on právě honil duchy a bylo vidět, že se dobře baví. Tak jsem vlastně uspěla.  Řekla bych, že je hra na podobném principu, jako hrát elektronické šipky, které ještě nejsou vhodné pro malé děti. Vždycky je nejlepší, když hraje celá rodina. Hra stojí cca 1000,- Kč a může ji hrát celá rodina.

Není jednoduché vybírat dárky, když nechcete koupit jen něco, tak aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Pokud chcete dárek, který potěší, hodně nad tím přemýšlejte, zapojte svou fantazii a zkuste se vcítit do toho malého kluka nebo holčičky, kterým chcete udělat radost.

Zvolte hru Lovec duchů a budete se bavit i Vy.