Bazarové aplikace pro Android

Bazarové aplikace pro Android – Vinted, Letgo a Bayo

Co děláte, když je venku psí počasí a Vám se nechce vůbec nic. Vezmete si knížku a čtete si nebo pustíte televizi, popřípadě film z Vaší databáze? Co děláte, když děti zrovna nezlobí a Vy máte chvíli čas? Zkuste si prohlédnout bazarové aplikace.

bazarové aplikace
bazarové aplikace

Je spousta žen, které si vezmou do ruky mobil nebo tablet a prohlíží stránky na webu, ale stále častěji se začínají objevovat aplikace přímo na prodej a mezi velmi oblíbené patří bazarové apky. Není nic jednoduššího, než probrat šatník a začít fotit, přeměřovat a uploadovat. Ale kterou aplikaci si vybrat, aby se věci co nejrychleji prodaly.

Není to jednoduché, protože tady platí, stejně jako u e-shopů, pokud nemáte dost sledujících nebo Vás nevyhledají podle klíčových slov, nic neprodáte. Můžete mít krásné věci, ale pokud je uvidí 5 lidí, těžko se mezi nimi najde zrovna ten pravý kupec.

Nejrozšířenější bazarové aplikace pro Android je Vinted, za ní následuje Letgo a méně známá Bayo.

bazarové aplikace
Vinted
bazarové aplikace
Letgo

Vinted to má nejvíce propracované. A má celosvětově asi 11,000.000 uživatelů, zřejmě i proto, že má i svoje stránky propojené s aplikací.

Ale bohužel i tady platí, že u nás sekáčové princezny prodají nejvíc. Přidávají hodně věcí denně a mají nejvíc sledujících. Bohužel je to pouze pro prodej oblečení, doplňků a kosmetiky.

 

Letgo není tak propracované, nedá se vyhledávat, ale za to vidíte věci od Vám nejbližších a nejste omezeni kategoriemi. Můžete také sledovat prodejce, které chcete stejně jako na Vinted.

bazarové aplikace
Bayo

Nejvíc se mi líbí aplikace Bayo. Stejně jako Vinted je i na internetu, ale na rozdíl od ní má hodně kategorií. Není zaměřena jen na módu a kosmetiku. Můžete vyhledávat také podle kategorií nebo klíčových slov. Ale bohužel má zatím méně uživatelů.

A tak vzhůru nakupovat přes aplikace.

Nechceme přece být 100 let za opicemi :)

Už jste nakupovali v Asii? Pro Vás je tady aplikace Wish, Aliexpress nebo Geek.  A pro zastánce klasických PC a notebooků je zde alternativa v podobě Lightinthebox s garancí doručení.