Sportovní oblečení vyrobené v ČR

Chcete podpořit České firmy? Už máte dost značek jako Adidas nebo Nike, které se vyrábějí v Číně atd.? Zkuste ověřené české firmy vyrábějící sportovní oblečení v Čechách.

České firmy vyrábějící sportovní oblečení v Čechách

http://www.atexsport.cz/

Atex Sportswear je menší výrobce, který je již 20 let na trhu. Doba dodání je delší 2-3 týdny od objednávky, jelikož se objednané zboží vyrábí vesměs na zakázku. Ovšem v tomto případě se vyplatí čekat. Firma používá pouze kvalitní a moderní materiály. Spolupracuje se špičkovými sportovci, i tím je myslím dána záruka kvality. Pokud sháníte dres na běhání, cyklistiku nebo triatlon, jste zde na správném místě.

sportovní oblečení pro náročné

http://www.litex.cz/

Další česká firma, která je na trhu více než 20 let a tou je LITEX. Spousta z nás jí zná a pokud se podíváte na jejich výrobky, uvidíte, že jsou neotřelé i elegantní a je vidět, že se firma nebrání kreativitě. Jejich kolekce jsou plné barev. Najdete zde nejen oblečení na běh, fitness, cyklistiku a běžky, ale také jezdecké oblečení a plavky. Sháníte těhotenské plavky? Jste tady na správném místě. Látky se dováží převážně z Itálie, Španělska a Francie a výrobky se šíjí zde v Čechách.

http://www.tilak.cz

sportovní oblečení
horolezecké oblečení nejlépe od firmy Tilak

 

Tilak je česká firma ze Severní Moravy, vyrábějící outdoorové oblečení především pro horolezce, ale neznamená to, že si je nemůžete koupit také. Jako jedni z mála, poskytují na své výrobky záruku 4 roky. Horolezectví je velmi náročný a extrémní sport, proto i oblečení musí splňovat podmínky této náročnosti. Jejich výrobky vyráběné z moderních materiálů jako GORE-TEX® jsou propracované do nejmenších detailů.

 

http://www.neywer.cz

Neywer je poměrně mladá firma vyrábějící pouze dámské sportovní oblečení. Ale jako firmy uvedené výše používá materiály, které nepocházejí z Asie. Funkční tílka a kalhoty z elastického šusťáku jsou jejich doména, Uvidíme, jestli se firma rozjede i v jiných oblastech.

http://www.eleven.cz

ELEVEN Sportswear z Jablonce nad Nisou je přední český výrobce sportovního oblečení. Oblečení pro cyklistiku, běh, běžecké lyžování i pro volnočasové aktivity najdete v jejich kamenném obchodě v Jablonci nad Nisou a v několika on-line obchodech, a to nejen pro českou klientelu. Zákazníci z Německo, Slovensko a Francie si můžou také nakoupit on-line. Firma používá výhradně italské a francouzské materiály a jejich sublimační potisk je velice kvalitní a trvanlivý.

http://www.klimatex.eu

Jedna z nejdéle působících firem na českém trhu je firma Klimatex. Dodává do obchodního řetězce Sportissimo. Nejsem si jistá, zda nepoužívá materiály z Asie. Nikde jsem nenašla informace, které poskytují jiné firmy, které jsou hrdé na to, ře materiál z Asie nepoužívají. Ovšem kvalitu si můžete “osahat” v každém Sportissimu.