Svěží zelená Greenery pro rok 2017

Pro rok 2016 byly zvoleny 2 módní barvy, jemná baby blue Serenity a elegantní pudrová růžová Rose Quartz. Ale v letošním roce 2017 bude podle módních trendů vévodit barva Svěží zelená Greenery. Každoročně je vyhlašována barva podle Pantone Color Institute v New Yorku. Přesný kód letošní barvy je Pantone 15-0343. Uvidíme, jak se módní a bytoví návrháři přizpůsobí. Ale nejen Ti. V loňském roce jsem si všimla, že v naše obchody tedy módními barvami příliš nehýřily. Nevím, jestli je to tím, že se těmto trendům přizpůsobují jen velké firmy a značky a ty menší ani nepostřehnou, že nějaký trend je.

Greenery svěží jasně zelená barva dokáže dokonale rozzářit interiér.

Svěží zelená Greenery
obývací pokoj a svěží zelená barva

Módní bytový textil seženete  snadno, ale pokud potřebujete poradit, doporučím Vám firmu Bellatex.

A nemusíte hned měnit celý obývák nebo vymalovat na zeleno, stačí pěkný obraz na zeď. Nebo doplnit interiér polštářky v zelené barvě. Slyšela jsem i názor, že stačí přidat květiny, ty jsou přece taky zelené. A tak hurá, do přetváření interiéru, zelená barva je příjemná, rozzáří okolí a způsobuje radostnější pocity už jen při pohledu na ni.

A pokud vklouznete pod tuto přikrývku a budete se cítit jako v květinové zahradě.

Svěží zelená Greenery a Vaše boty, co Vy na to?

Svěží zelená Greenery
zelené boty

 

V oblasti oblékání, nemusíte mít na sobě hned celé zelené šaty, stačí doplněk v podobě šátku, kabelky nebo třeba obuvi. Vše záleží na Vaší fantazii. Buďte in třeba s takovými botami, jako jsou na obrázku, co říkáte? A nebo postačí na Vašich botaskách změnit pouze tkaničky :) a máte vyhráno. Buďte připraveni na jaro.

 

Co se týká kosmetiky, bude spíš otázka, zda se zeleným tónům přizpůsobíme my. Ne každému sluší například zelené stíny nebo řasenky. Ale kosmetika to jsou i parfémy, a těm letos připadne prvenství se svěží lehkou vůní. Důraz bude kladen na ingredience jako jsou výtažky ze zeleného čaje. Můžeme se tedy nechat příjemně překvapit, s jakými novinkami přijdou známé i méně známé značky. Jaké úžasné vůně experti namíchají. Uvidíme, které značky tento Módní barevný trend vyřeší pouze barvou parfému :) Zatím ještě vedou loňské barvy, jako třeba na parfémech  Versace Bright Crystal nebo Lanvin Eclat D´Arpege.

Svěží zelená Greenery

Letní Greenery 2017
outfit 2017

ZDRAVÍ A KRÁSA * SPORT * DŮM A BYDLENÍ * VOLNÝ ČAS * ZAHRADA