Radost ze života

Zdraví, krása a radost ze života

Greenery je symbol zdraví, krásy a návratu k přírodě. Víte, že zdraví se podobá štěstí? Neuvědomujete si ho, dokud ho máte. Zdraví, krása a radost ze života, to jsou hodnoty, které chce každý. Zelený rok 2017 ve znamení Greenery Vám může pomoci uvědomit si, které hodnoty jsou pro Vás nejdůležitější. Nepřejídejte se a nevyhýbejte se fyzické námaze, tak můžete začít svůj návrat k prvotním hodnotám :) . Zelený rok neznamená jen zelenou barvu, ale také symbolizuje návrat k přírodě a k přírodním materiálům. Zelená barva znamená naději pro přírodu a pro lidstvo.

 

Zelený rok nejen v módě na blog.tvojeradost.cz Greenery barva roku 2017.

Zdraví a krása, jídlo a pilulky, to jsou věci, které nás dnes zajímají. V čem spočívá smysl života? Pro každého v něčem jiném, protože každý člověk je originál. Jak se říká, někdo má rád holky, jiný zase vdolky. Někdo má rád jídlo, někdo rád sportuje, někdo nedá dopustit na pěstování a zahrada je jeho život a jiný zase rád nakupuje. A co Vy? Nakupujete raději pilulky nebo čerstvou zeleninu? Máte raději přírodní materiály nebo dáte přednost umělým materiálům? Berte letošní rok jako zelený rok zdraví. Vždyť hodně lidí se už začíná přiklánět k novým trendům a vyhledávají zdravé recepty.

Dům a bydlení letos se svěží zelenou

Zelený rok 2017 a trendové bytové dekorace, spotřebiče, ale také třeba nábytek, prostě všechno, co nás doma obklopuje tady najdete. Co nám dělá radost, co bychom chtěli mít a po čem jen toužíme. Můj dům, můj hrad, tak bychom měli vnímat svoje bydlení. Bez ohledu na to, zda momentálně vládne svěží zelená barva nebo třeba růžová. Hlavně, že se cítíme dobře ve svém prostředí.


V dnešní době se stále více nakupuje přes internet a tuhle trendovou sedačku můžete koupit zde. Pryč jsou doby, kdy jsme obíhali prodejny a hledali a hledali. Ne, že by to bylo špatné, víc jsme toho nachodili, teď spíš sedíme a sedíme. Ale jedno je stejné, nyní tady máme vyhledávače a hledáme a hledáme :) Někdo již využívá mobilní aplikace jako Westving nebo Zara home, většina však zatím zůstává u počítače.

 

Sport  a české firmy

V dnešní době začínají sportovat i lidé, kteří dříve nesportovali, začínají si uvědomovat, jak je to důležité pro zdraví. A české firmy to vědí. Stejně jako Adidas a další značky. Sportovat může opravdu každý, stačí si jen vybrat ten správný sport a mít z něj radost. Pokud máte zdravotní nějaké omezení, i tak můžete sportovat, jen chtít. Víte, jak se to říká ?

“Kdo chce hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.”

Málem bych zapomněla na moji nejoblíbenější kategorii, a tou je, jak jinak než

Zdraví a krása

 

                                           kosmetika a  krása

Parfémy, kosmetika, doplňky pro naše zdraví a jiné serepetičky :) Začínám zjišťovat, že neexistují jen známé značky, jako Hugo Boss, Dior, Ryor, Avon, Guess, Mary Kay a další,  ale je i spousta nových českých firem s kvalitními přípravky, každý si v dnešní době vybere. Nemusíte utrácet za předražené “značkové” přípravky :) , pokud nechcete a přesto můžete být spokojeni s kvalitou. I ten kdo má rád novinky, si vybere. Někdo se cítí doslova jako lovec při výběru kosmetiky a bere to jako sport. A víte, že při nakupování můžete i hubnout? Je potřeba zaparkovat na konci parkoviště, co nejdále od vchodu a obíhat oblíbené obchody. To je činnost, která Vás bude bavit a ani si nevšimnete, že jste začali sportovat. Krásy, zdraví a radosti ze života holt není nikdy dost a není zadarmo :)

Radost, smích a štěstí v průběhu každého života

Proč jsou někteří lidé plni optimismu a jiní naopak. Myslím, že je to spíš otázka pro odborníky, ale ze své zkušenosti vím, že malé radosti jsou v životě důležité. Proto se radujte z každé maličkosti a zkuste občas někomu nezištně pomoci. Uvidíte, že se Vám to časem vrátí. A pokud máte splín, zkuste radu některých žen. Běžte si koupit nějakou maličkost, jen tak pro radost. Prožívejte svůj život. Člověk, který umí správně využít svůj volný čas k odpočinku, se cítí šťastnější. Mějte Radost ze života a nic neodkládejte, ani ten odpočinek :)

“Radujte se ze života a nečekejte, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé.”

zdraví a zdravé recepty, to je pohyb a strava!

Zdraví, krása a radost ze života při nakupování na internetu je příjemnější pokud víte, kde hledat.