Skleněná váza EL TROMPETA DUO d16cm v30cm

185 

Skleněná váza EL TROMPETA DUO d16cm v30cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: Skleněná váza EL TROMPETA DUO d16cm v30cm Kategorie:

Popis

Moderní, praktická, levná. Skleněná váza El Trompeta Duo je pro vaše čerstvé květiny perfektní.
Váza je z čirého skla a skládá se z "trumpety" a podstavce. Nádherně v ní vyniknou květiny s velkými květy, například růže, gerbery nebo třeba lilie, ale i luční kvítí, které si sami nasbíráte. Výhodou skleněných váz je jejich praktičnost – snadno se čistí, skrze sklo dobře vidíte kvalitu vody a sklo jako takové je materiál, který vynikne v každé domácnosti.
Váza má výšku 30 cm a je proto vhodná pro řezané květiny s délkami stonků od 40 do 60 cm.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 185 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Skleněná váza EL TROMPETA DUO d16cm v30cm

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem “DO OBCHODU”