Skleněná váza CYLINDER d18cm v80cm

520 

Skleněná váza CYLINDER d18cm v80cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: Skleněná váza CYLINDER d18cm v80cm Kategorie:

Popis

Čistý design, kvalitní zpracování, široké využití… Skleněná váza je opravdu skvělá volba pro umístění čerstvých květin.
Cylinder je váza z čirého skla, má elegantní oválný tvar a je dostatečně široká pro velké pugéty. Jistě oceníte i její praktičnost. Skleněný materiál se snadno čistí a není třeba používat speciální čistící prostředky. Skrze sklo dobře uvidíte kvalitu i stav vody, které je třeba u čerstvých květin pravidelně hlídat. V oválné váze budou nádherně vypadat jak růže tak exotické řezané květiny.
Váza má na výšku 60 cm a je proto vhodná pro řezané květiny s s délkami stonků od 70 do 90 cm.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 520 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Skleněná váza CYLINDER d18cm v80cm

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem “DO OBCHODU”