Skleněná váza CARLITA v18cm 480512700

260 

Skleněná váza CARLITA v18cm 480512700, Doručení za 125,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: Skleněná váza CARLITA v18cm 480512700 Kategorie:

Popis

Maminky slaví
Jak nejvíce potěšit maminku v její sváteční den? Pošlete jí květiny – aby čerstvé řezané květiny vydržely co nejdéle, je zapotřebí jim poskytnout správnou péči. Skleněná váza Carlita bude tou pravou pro maminčinu kytici.  
Výška skleněné vázy je 18 cm.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 260 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Skleněná váza CARLITA v18cm 480512700

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 125,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem “DO OBCHODU”