Skleněná váza BRITA 470640800 v22cm

93 

Skleněná váza BRITA 470640800 v22cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: Skleněná váza BRITA 470640800 v22cm Kategorie:

Popis

Vylaďte si interiér do nových rozměrů
Udělejte si radost zakoupením nové skleněné vázy. Aby nová dekorace do vašeho domova byla kompletní, doporučujeme zakoupit i čerstvé řezané květiny.
Výška skleněné vázy je 22 cm. 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 93 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Skleněná váza BRITA 470640800 v22cm

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem “DO OBCHODU”