Skleněná váza 870625834 v60cm

999 

Skleněná váza 870625834 v60cm, Doručení za 125,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: Skleněná váza 870625834 v60cm Kategorie:

Popis

Buďte připraveni na dlouhé stonky
Kytice s dlouhými stonky jsou tak krásné. Ale když je dostaneme, vždy řešíme, kam je uložíme. Skleněné vázy se doporučují hned z více důvodů – vidíme, kde je hladina vody, kontrola kvality vody, ale také je dokázáno, že vám vydrží déle čerstvé. 
Výška vázy je 60 cm.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 999 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Skleněná váza 870625834 v60cm

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 125,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem “DO OBCHODU”