Skleněná miska NASHVILLE d12cm-žlutá

42 

Skleněná miska NASHVILLE d12cm-žlutá, Doručení za 125,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 48923 Kategorie: Štítek:

Popis

Rozsviťte stůl!
Stačí naplnit žlutou misku na květiny veselými či jarními květinami. Miska je vhodná pro květiny s kratšími stonky nebo jen pro květy samotné, namočené do vody.
Miska pochází od kvalitního nizozemského dodavatele, jehož produkty patří mezi top v oblasti doplňků a aranžovacích potřeb pro floristy.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 42 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Skleněná miska NASHVILLE d12cm-žlutá

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 125,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem “DO OBCHODU”