Skleněná miska NASHVILLE d12cm-béžová

42 

Skleněná miska NASHVILLE d12cm-béžová, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 48928 Kategorie: Štítek:

Popis

Umístěte řezané květiny tam, kde jim to bude slušet.
Ve skleněné misce v decentní béžové barvě jejich krása ještě více vynikne. Misku lze použít také pro vypichované dekorace nebo drobná aranžmá z mechu/písku a sušených květin.
Miska pochází od kvalitního nizozemského dodavatele, jehož produkty patří mezi top v oblasti doplňků a aranžovacích potřeb pro floristy.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Skleněná miska NASHVILLE d12cm-béžová

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“