Skleněná miska NASHVILLE d10cm-vínová

35 

Skleněná miska NASHVILLE d10cm-vínová, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 48935Kategorie: Štítek:

Popis

Vínová barva nemusí být jen ta, která se Vám chladí v lednici ;) Skleněná miska na řezané květiny ve vínové barvě naopak podtrhne hřejivý pocit z Vašich oblíbených květin. Miska je vhodná také pro vypichované dekorace. Miska pochází od kvalitního nizozemského dodavatele, jehož produkty patří mezi top v oblasti doplňků a aranžovacích potřeb pro floristy.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.Vybírejte pečlivě :)Skleněná miska NASHVILLE d10cm-vínováVíce informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost. „Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“ Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem "DO OBCHODU"