Krabička Tom 20x20x20cm bílá01

175 

Krabička Tom 20x20x20cm bílá01, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Do obchodu

Popis

Pro opravdu hodně květin. Velká čtvercová krabice Tom je pro ty, kteří při tvoření květinových aranžmá květinami nešetří. Chcete-li vytvořit pestrý mix květin, který by působil elegantně, tato krabice na květiny díky kvalitnímu zpracování i elegantní, ale zároveň neutrální barvě bude jistě tím, co hledáte. Krabice na květiny Tom je potažena prvotřídním italským papírem, který je odolný a velmi kvalitní. Tom je vhodná pro růže a další řezané květiny s délkami stonků do 18 cm.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.Vybírejte pečlivě :)Krabička Tom 20x20x20cm bílá01Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost. „Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“ Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem "DO OBCHODU"