FLORALIFE CLEAR300 5g 1000ks

FLORALIFE CLEAR300 5g 1000ks, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: FLORALIFE CLEAR300 5g 1000ks Kategorie:

Popis

Péče o řezané květiny, kterou ocení.
Sáček s výživou pro řezané květiny je určený pro vázy o objemu 0,5 až 1 litr vody. Tento přípravek zajistí:

potřebné živiny pro řezané květiny,
udrží vodu ve váze déle čistou a díky tomu není třeba měnit ji tak často (interval prodlouží o 2-3 dny),
upravuje pH,
je silně desinfekční a proto pomáhá zamezit vzniku bakterií ve vodě (právě bakterie jsou totiž nejčastější příčinou úhynu květin ve vázách).

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 1 Kč

Vybírejte pečlivě :)

FLORALIFE CLEAR300 5g 1000ks

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem “DO OBCHODU”