Růžová růže FUCHSIANA 50cm (M)

25 

Růžová růže FUCHSIANA 50cm (M), Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 4176 Kategorie: Štítek:

Popis

Fuchsiové růže se často volí do kytice k narozeninám a působí velmi moderně.
Pěstitelem růžové růže Fuchsiana je rodinná společnost Branan Flowers, která je držitelem nejen certifikátu Fair Trade. Květinové farmy se nacházejí v regionu Thika, ve střední části Keni, v nadmořské výšce 1 500 metrů nad mořem. Díky tomu jsou místní růže vystavovány vyšším teplotám, které ladí barvu i kvalitu růží k dokonalosti. Co byste ještě měli o růžích Fuchsiana vědět:

růže s trny,
nádherná skladba květů,
tenké stonky,
bohatý počet okvětních plátků.

Životnost růží Fuchsiana je při správné péči až 12 dnů.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Růžová růže FUCHSIANA 50cm (M)

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“