Růžová růže CHOCOLAT RED PEARL PINK LOVE 60cm (L)

68 

Růžová růže CHOCOLAT RED PEARL PINK LOVE 60cm (L), Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: Růžová růže CHOCOLAT RED PEARL PINK LOVE 60cm (L) Kategorie:

Popis

Růže, které se jen tak neokoukají.
Originální růže z řady Chocolat, jejíž květ je zalitý růžovým parfemovaným voskem a posypaný perličkami se stala oblíbeným zpestřením do kytice z lásky a do kytice pro děti. Technologie pro úpravu čerstvých růží je zdravotně nezávadná.
Naši zákazníci tyto růže často vybírají jako třešničku na dortu tím, že je nechají umístit do středu kytice.
Životnost těchto růží je ve váze a při správné péči cca 14 dnů.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 68 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Růžová růže CHOCOLAT RED PEARL PINK LOVE 60cm (L)

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“