Růžová růže AQUA 50cm (S)

Růžová růže AQUA 50cm (S), Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: Růžová růže AQUA 50cm (S) Kategorie:

Popis

Něžnost a romantika na prvním místě.
Růžové růže do romantické kytice růží zkrátka patří. Ať už se rozhodnete ponechat kytic v jedné barvě nebo je namícháte s krémovými růžemi, jistě si získáte srdce každé romantičky. Co byste měli o růžových růžích Aqua vědět:

nesmírně romantická růže,
top svatební růže,
mezi zákazníky velmi oblíbená,
nádherná a jemná vůně, kterou ucítíte jakmile se květy více otevřou,
velmi tenký stonek,
růže bez trnů,
po plném otevření bude květ opticky mohutnější a krásně vyplní každou kytici.

Životnost růží Aqua je při správné péči až 12 dnů.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Růžová růže AQUA 50cm (S)

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“