Rudá růže TESTAROSSA 90cm (XL)

85 

Rudá růže TESTAROSSA 90cm (XL), Doručení za 125,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 52068 Kategorie: Štítek:

Popis

Prémiová růže pro ty, kteří ocení výjimečnost
 
TESTAROSSA je jedinečnou rudou růží, které se vypěstuje omezený počet týdně, a to pod rukama jediného pěstitele na světě. Temně rudá růže s pevným květem a sametovou strukturou má všechny předpoklady odlišit vás od davu.
 

Velké pevné květy nakvétají do sytě rudé barvy s tóny granátu a sametové struktury.
Růže, které se vypěstuje jen několik kusů týdně.
Pochází od jediného pěstitele na světě.
Při správné péči vydrží ve váze cca 12 dní.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 85 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Rudá růže TESTAROSSA 90cm (XL)

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 125,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem “DO OBCHODU”