Rudá růže TESTAROSSA 90cm (XL)

58 

Rudá růže TESTAROSSA 90cm (XL), Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: Rudá růže TESTAROSSA 90cm (XL) Kategorie:

Popis

Hledáte řezané růže v její oblíbené barvě?
Nebo chcete růžemi dát najevo ty nejvášnivější emoce? Důvodů, proč vybrat červené růže je nekonečně mnoho. TESTAROSSA je prémiová odrůda, pěstovaná v omezeném množství. V celé Evropě se jich prodá pouze několik tisíc kusů týdně. To z ní činí exkluzivní růži, která si drží svoji cenu po celý rok.
Co byste měli vědět o červených růžích Testarossa:

svůj název získaly po stejnojmenném, velmi populárním růžovém vínu,
květy mají velmi sytou, sametově rudou barvu s černým stínem,
oblíbená volba do romantické kytice k výročí.

Životnost růží Testarossa je při správné péči cca 12 dnů.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 58 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Rudá růže TESTAROSSA 90cm (XL)

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem “DO OBCHODU”