Rudá růže RED NAOMI! 70cm (L)

48 

Rudá růže RED NAOMI! 70cm (L), Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 46149Kategorie: Štítek:

Popis

Superprémiová odrůda rudé růže nejvyšší kvality. Odstínů, velikostí i kultivarů jsou stovky a tak si můžete být jistí, že když vyberete rudé růže v květinářství, nikdy nedarujete tu samou. Což by mohla být škoda, obzvláště pokud si Vaše milá zamiluje právě tento kultivar. Co byste měli o rudých růžích Red Naomi! vědět: v Holandsku patří mezi nejprodávanější kultivar rudé růže, dokonalost tkví především v krásné tmavě červené barvě se sametově černým stínem, květ je velmi pevný, s vysokým počtem okvětních plátků, velmi krásně voní - jemně a sladce, skladba květu je romantická a po otevření ještě více fascinující, ideální růže do kytice k výročí, růže má trny. Životnost růží Red Naomi! je při správné péči až 12 dnů.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.Vybírejte pečlivě :)Rudá růže RED NAOMI! 70cm (L)Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost. „Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“ Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem "DO OBCHODU"