Rudá růže RED NAOMI! 50cm (L)

Rudá růže RED NAOMI! 50cm (L), Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: Rudá růže RED NAOMI! 50cm (L) Kategorie:

Popis

Odhalte své city rudou růží nejvyšší kvality
 
Chcete vyznat lásku nebo poslat přání k narozeninám? Váš vzkaz elegantně doplní kytice luxusních rudých růží. Odrůdou Red Naomi sázíte na jistotu.
Superprémiová růže ji osloví nejen dokonalým květem, ale i jemnou malinovou vůní. Dlouhá životnost této odrůdy garantuje, že radost z voňavého dárku jen tak nevyprchá.
Vtipná přání ani básničky nejsou vaší doménou? Inspirujte se výběrem přání k narozeninám nebo vyznání lásky.
 Chcete o růži Red Naomi vědět víc?

nejprodávanější červená růže v Holandsku
zaujme tmavě červenou barvou se sametově černým stínem
květ je velmi pevný, s vysokým počtem okvětních plátků
sladce voní
má trny
při správné péči vydrží až 12 dnů

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Rudá růže RED NAOMI! 50cm (L)

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“