Meruňková růže PRIMA DONNA 50cm (M)

36 

Meruňková růže PRIMA DONNA 50cm (M), Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 52489 Kategorie: Štítek:

Popis

Jako z reklamy na svatební kytici.
Listujete katalogy a vybíráte si svatební šaty? A najednou si všimnete, že každá modelka má v ruce svatební kytici v meruňkové barvě? Tak to jste tady správně, meruňková růže Prima Donna s velikostí květu M je vhodná nejen do svatební kytice, ale i do celé svatební výzdoby. Krásně působí v kytici nebo jen samotná ve váze.
Životnost při správné péči je 9 – 12 dní. 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Meruňková růže PRIMA DONNA 50cm (M)

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“