Meruňková růže MAGIC AVALANCHE+ 50cm (M)

18 

Meruňková růže MAGIC AVALANCHE+ 50cm (M), Doručení za 125,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 45803 Kategorie: Štítek:

Popis

Dolaďte magickou atmosféru večeře při svíčkách překrásnou kyticí růží.
Ať už se rozhodnete pro malou kytici růží nebo velký romantický pugét, žena Vašeho srdce se bude cítit skutečně výjimečně. Vždyť takové gesto znamená, že má ve Vás opravdového gentlemana. Co byste měli o meruňkových růžích Magic Avalanche+ vědět:

prémiové růže od kvalitního pěstitele,
působivý barevný odstín meruňkové,
romantické růže s tvarem květů "do šálku",
růže bez trnů,
květy se otevírají pomaleji a do šířky až 6 cm.

Životnost růží Magic Avalanche+ je při správné péči až 12 dnů.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 18 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Meruňková růže MAGIC AVALANCHE+ 50cm (M)

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 125,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem “DO OBCHODU”