Krémovozelená růže LA BELLE 40cm (M)

17 

Krémovozelená růže LA BELLE 40cm (M), Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 47042 Kategorie: Štítek:

Popis

La Belle – přírodní kráska s příjemnou vůní.
Zvláštností těchto růží jsou úzké květy s elegantní špičkou, kterým dominují krémové, zelené a růžové tóny. Z květů se line příjemná nevtíravá vůně a jejich majitelky potěší i pomalé nakvétání.
Růže La Belle doporučujeme do narozeninové, sváteční nebo míchané kytice. Krásně se budou vyjímat i jako dekorace ve váze na nočním stolku nebo v kuchyni.
Životnost růží La Belle je ve váze a při správné péči až 14 dnů.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Krémovozelená růže LA BELLE 40cm (M)

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“