Fialová růže NEW ORLEANS 50cm (M)

Fialová růže NEW ORLEANS 50cm (M), Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: Fialová růže NEW ORLEANS 50cm (M) Kategorie:

Popis

Řekněte jí o svých citech způsobem, který už nikdo nepřekoná.
Nádherná kytice fialových růží, kterou jí necháte doručit spolu s romantickým vzkazem bude jistě nezapomenutelným gestem, o kterém bude ještě dlouho mluvit. A možná to bude právě ten důvod, proč Vám jednou řekne své ANO. Co byste měli o fialových růžích New Orleans vědět:

velký pevný květ z vysokého počtu okvětních plátků,
romantická skladba květu – okvětní plátky se jemně řasí a střed květu je stočený do elegantní špičky,
růže s trny a vysokým množstvím listů,
růže vhodná do kytice k výročí.

Životnost růží New Orleans je při správné péči až 12 dnů.
 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Fialová růže NEW ORLEANS 50cm (M)

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“