Fialová růže FIFTH AVENUE! 50cm (M)

24 

Fialová růže FIFTH AVENUE! 50cm (M), Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 51515 Kategorie: Štítek:

Popis

Potrpíte-li si na romantiku, je tato fialová růže Fifth Avenue! pro vás jako stvořená.
Tato půvabná beztrnná růže má zprvu krémovější okvětní lístky, které se společně s otevíráním květu proměňují do světle fialové barvy. Vůně Fifth Avenue! je jemná a sladká, a bude znatelnější čím více bude poupě nakvétat. Květ je pevný a na okvětní lístky bohatý, jejich tvar je vlnitý a špičatější. Nejen proto, ale také díky kratší délce stonku, je tato fialová růže vhodná do vázy, a je také perfektní volbou do svatební kytice. Její trvanlivost ve váze je až 10 dnů.
Růži doporučujeme kombinovat s tmavšími odstíny a růžemi se stejnou délkou stonku (tolerance +- 10 cm).

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Fialová růže FIFTH AVENUE! 50cm (M)

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“