Červená růže UPPER CLASS 50cm (S)

18 

Červená růže UPPER CLASS 50cm (S), Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 48156 Kategorie: Štítek:

Popis

Vášnivá láska v každém květu ukrytá.
Červené růže Upper Class patří mezi stálice a oblíbenkyně nejen do romantické kytice. Cestičku si vyšlapaly také ke kyticím narozeninovým, pro paní učitelky nebo třeba do květinových krabiček.
Krása růží Upper Class tkví ve smyslné červené barvě květů s černým stínem, které se otevírají do působivých velikostí a tvarů.
Životnost růží Upper Class je ve váze a při správné péči až 12 dnů.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Červená růže UPPER CLASS 50cm (S)

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“