Červená růže RUBICON 50cm/4+ (S)

48 

Červená růže RUBICON 50cm/4+ (S), Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 50109 Kategorie: Štítek:

Popis

Současné květinové trendy mluví jasně: Kytice z vícekvětých růží jsou opět v kurzu!
Ty červené jistě obstojí jako parťák k bílým nebo krémovým růžím. Ve váze jim naopak bude slušet jednoduchost. Hledáte-li opravdovou romantiku, červené trsové růže mezi takové květiny rozhodně patří. Co byste měli o červených růžích Rubicon vědět:

i přes nízký počet okvětních plátků působí květy bohatým dojmem – je to dáno rafinovanou skladbou květu,
růžičky zdobí drobné defekty (černé tečky), které se v míchané nebo větší kytici ztratí a nijak nenaruší radost z darování,
po pár dnech z květů ucítíte jemnou zahradní vůni,
růže s trny a postranními výhony.

Životnost růží Rubicon je při správné péči až 2 týdny. Pěstitelé doporučují trsové růže hodně zavodnit, tzn. hladinu vody mít až pod květy.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Červená růže RUBICON 50cm/4+ (S)

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“