Červená růže RED EAGLE 90cm super (XL)

68 

Červená růže RED EAGLE 90cm super (XL), Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 51510 Kategorie: Štítek:

Popis

Luxusní červená růže nekompromisní kvality
to je superprémiová růže Red Eagle. Tato exklusivní růže je pěstována výhradně v Holandsku a to společností Arend Roses. Vyznačuje se překrásnou červenou barvou, plným květem a silnými rovnými stonky. Její životnost ve váze je rekordních 10-12 dní.
Skvělá barva a tvar květu ji předurčily k  nejžádanějším červeným růží pro období Vánoc a svátku Sv. Valentýna. Patří do kategorie Luxusních růží a díky její nízké produkci si drží vysokou cenu po celý rok. 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Červená růže RED EAGLE 90cm super (XL)

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“