Červená růže RED EAGLE 60cm (L)

36 

Červená růže RED EAGLE 60cm (L), Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: Červená růže RED EAGLE 60cm (L) Kategorie:

Popis

Hýčkejte ji prvotřídní červenou růží 
Má-li to být dárek na úrovni, pak kytice z luxusních růží Red Eagle bude perfektní volbou. Pro srdeční záležitosti je tato svůdná odrůda přímo stvořená.
Zástupce první ligy červených růží postupně rozkvete a odhalí svůj sexy odstín. Záleží jen vás, zda připojený vzkaz bude stejně vášnivý.
Detaily o růži Red Eagle, na kterých záleží:

nemá trny
květ tvoří 40-45 okvětních lístků
pěstuje ji pouze jeden nizozemský pěstitel Arend roses
díky limitovanému množství drží vyšší cenu celoročně
jedna z nejžádanějších odrůd v období Vánoc a na svátek Sv. Valentýna
při správné péči bude těšit více jak 10 dní

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 36 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Červená růže RED EAGLE 60cm (L)

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“