Černá růže BLACK BACCARA 70cm

58 

Černá růže BLACK BACCARA 70cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 4304 Kategorie: Štítek:

Popis

Překrásná černá růže z Holandska
Nejtmavší nebarvená růže Black Baccara je jediná přirozeně načernalá růže. Sametové okvětní lístky temně rudé vytváří dojem černé růže.  Její květy působí velmi elegantně a dají se působivě kombinovat se s jasně červenými růžemi.
Květ růže Black Baccara se krásně rozevírá díky jemně 30 – 40 vlnitým okvětním lístkům. Životnost ve váze je pěstitelem garantována na 10 až 12 dní.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Černá růže BLACK BACCARA 70cm

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“