Černá růže BLACK BACCARA 70cm (L)

62 

Černá růže BLACK BACCARA 70cm (L), Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: Černá růže BLACK BACCARA 70cm (L) Kategorie:

Popis

Sametově černá růže pro extravagantní ženu
Přemýšlíte o doručení květin, ale chcete něco extra? Buďte originální s fantasticky temně rudou růží Black Baccara.
Tmavě rudé květy vypadají jako by byly z černého sametu, ale růže není barvená uměle. Tento odstín vykouzlila sama příroda. Black Baccara má všechny vlastnosti luxusní růže.
Chcete přidat zamilovaný vzkaz a nenapadají vás ta pravá slova? Nechte se inspirovat našimi články, třeba vyznání lásky nebo originální přání k narozeninám.
 Další přednosti této růže:

bohaté květy s mnoha okvětními lístky
vyšlechtěné ve Francii
dokonalé v kombinaci s jasně červenou růží
životnost ve váze je pěstitelem garantována při správné péči na 10 až 12 dní

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 62 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Černá růže BLACK BACCARA 70cm (L)

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“