Kytice 9 modrofialových růží COOL WATER 40cm

166 

Kytice 9 modrofialových růží COOL WATER 40cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 52428 Kategorie: Štítek:

Popis

Kytice 9 růží pro nejlepší ségru.
Nezapomínejme na svátky a narozeniny svých sourozenců – jsou tu pro nás vždy, když potřebujeme, a proto si je musíme předcházet.
Kytici 9 fialových růží doručíme po celé České republice – i k Vám domů, pokud si ji přejete předat sami. Pokud doručení necháte na nás, přidejte vzkaz – třeba na vtipnou aférku z dětství. 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Kytice 9 modrofialových růží COOL WATER 40cm

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“