Kytice 9 míchaná APHREA ø15cm

545 

Kytice 9 míchaná APHREA ø15cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 51195 Kategorie: Štítek:

Popis

Láska kvete i v zimě a prodere si cestu i tím nejtěžším sněhem ♥
Darujte tuhle kytici třeba na znamení, že Vaše láska vykvetla v zimě. Aphreu pro Vás uvážeme ze speciálních "namrzlých" růží, menších červených trsových růžiček a nevěstina závoje. Speciální růže nejsou umělé, jsou to růže čerstvé a upravené speciální technologií.
Životnost celé kytice: cca 14 dnů při správné péči.
Doporučená péče: Vodu ve váze pravidelně vyměňujte, nedopusťte, aby se zakalila. Jednou za dva až tři dny zkraťte stonky o 2 cm.
Doprava kytice: po celé České republice, každý všední den, kytice se vzkazem a v dárkovém balení ZDARMA.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Kytice 9 míchaná APHREA ø15cm

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“