Kytice 9 míchaná AMINTA ø15

232 

Kytice 9 míchaná AMINTA ø15, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 51938 Kategorie: Štítek:

Popis

Červený doplněk na Váš stůl.
Máte pocit, že Váš stůl zeje prázdnotou? Přicházíme s tipem! Darujte si míchanou kytici Amintu. Červená růže společně s karafiátem rozjasní celý domov. Pokud kytice dostane správnou péči, její sladkou vůni budete vnímat 9-12 dní. Doručení kytice: po celé České republice, od pondělí do pátku. Kytici doručíme v dárkovém balení. 
Lámete si hlavu s lichým a sudým počtem květin do kytice? Poradíme Vám! 
Objednávky přijímáme nejpozději den před doručením do 18.hodiny. 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Kytice 9 míchaná AMINTA ø15

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“