Kytice 55 červených růží EL TORO 40cm

1,155 

Kytice 55 červených růží EL TORO 40cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: Kytice 55 červených růží EL TORO 40cm Kategorie:

Popis

Romantika vládne světu žen
Vneste do něj ještě více romantiky a potěšte svou lásku nádhernou romantickou kyticí. Bude pro Vás uvázána z těch nejčerstvějších růží, jejichž květy se mohou pochlubit jasně červenou barvou. Růže jsou zvláštní a specifické tím, že je každý okvětní plátek výrazně vlnitý.
Životnost celé kytice: cca 11 dnů při správné péči.
Doporučená péče: Vodu ve váze pravidelně vyměňujte, nedopusťte, aby se zakalila. Jednou za dva až tři dny zkraťte stonky o 2 cm.
Doprava kytice: po celé České republice, každý všední den, kytice se vzkazem a v dárkovém balení ZDARMA.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 1155 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Kytice 55 červených růží EL TORO 40cm

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“