Kytice 55 bílých růží ATHENA 30cm

701 

Kytice 55 bílých růží ATHENA 30cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Do obchodu

Katalogové číslo: 48226Kategorie: Štítek:

Popis

Co květ, to sladké slovo pro Vaši milou. A i když 55 růží možná nemusí stačit, jistě se bude Vaše partnerka cítit velmi výjimečně. Na růžích Athena si nelze nevšimnout jejich drobných krémově bílých květů s úzkou špičkou. Právě díky nim jsou růže velmi oblíbené do krásných romantických kytic k výročí, k svátku nebo jen tak pro radost. Životnost celé kytice: cca 12 dnů při správné péči. Doporučená péče: Vodu ve váze pravidelně vyměňujte, nedopusťte, aby se zakalila. Jednou za dva až tři dny zkraťte stonky o 2 cm. Doprava kytice: po celé České republice, každý všední den, kytice se vzkazem a v dárkovém balení ZDARMA.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.Vybírejte pečlivě :)Kytice 55 bílých růží ATHENA 30cmVíce informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost. „Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“