Kytice 35 luxusních růží RED NAOMI! 70cm

1,201 

Kytice 35 luxusních růží RED NAOMI! 70cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: Kytice 35 luxusních růží RED NAOMI! 70cm Kategorie:

Popis

Zahrňte ji skutečným luxusem.
K neobyčejné ženě patří i neobyčejné květiny. Pošlete ji kytici luxusních růží Red Naomi. Zahrnete ji opravdovým luxusem.  Superprémiová rudá růže nejvyšší kvality má sametově černý stín. Životnost celé kytice při správné péči je 9 – 12 dní. 
Lámete si hlavu jaký vzkaz nechat poslat?Sudý nebo lichý počet do kytice? Poradíme Vám.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 1201 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Kytice 35 luxusních růží RED NAOMI! 70cm

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem “DO OBCHODU”