Kytice 35 luxusních růží KRYPTONITE 70cm

1,701 

Kytice 35 luxusních růží KRYPTONITE 70cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 52719Kategorie: Štítek:

Popis

Luxusní kytice za společně strávené chvíle Že si hýčkáme nové lásky více, než ty, které máme déle, jistě všichni víme. Prolomte ledy a překvapte svou milovanou - kyticí 35 luxusních růží Kryptonite třeba za 35 společných let či měsíců.  Luxusní růže rozzáří její oči hned jak ji spatří. Velké květy působí nadýchaně a luxusně. Žíhaná růže se pyšní žlutým plným květem, který má růžové orámování. 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.Vybírejte pečlivě :)Kytice 35 luxusních růží KRYPTONITE 70cmVíce informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost. „Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“ Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem "DO OBCHODU"