Kytice 35 luxusních růží DIABOLO 80cm

1,725 

Kytice 35 luxusních růží DIABOLO 80cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 52124Kategorie: Štítek:

Popis

Nezapomenutelné rande. Je před Vámi první schůzka s vysněnou láskou a potřebujete zapůsobit? S kyticí, která se skládá z luxusních růží Diabolo, máte napůl vyhráno. Ta druhá půlka, je na Vás. Květům dominuje růžová barva, kterou podkresluje krémový základ. Při správné péči Vám, či obdarované bude tvořit úsměv na tváři 9-12 dní.  Kdy a kam Vám kytici doručíme?Objednávky přijímáme nejpozději den před doručením do 18. hodiny. Přesný čas doručení se dozvíte den před doručením po 19.hodině. Květiny doručujeme po celé České republice, každý všední den.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.Vybírejte pečlivě :)Kytice 35 luxusních růží DIABOLO 80cmVíce informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost. „Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“ Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem "DO OBCHODU"