Kytice 35 luxusních růží DEVLIN 90cm

2,068 

Kytice 35 luxusních růží DEVLIN 90cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 52085 Kategorie: Štítek:

Popis

 
Dárek k 35. narozeninám.
Máte vybraný šperk či parfém, ale rádi byste ji ještě něčím překvapili? Darujte kytici 35 luxusních růží Devlin. Kytice se skládá z červených a růžových růží.  Růže jsou superprémiové kvality a při správné péči bude dělat radost 9 – 12 dní. 
Kdy a kam Vám květiny doručíme?Objednávky přijímáme nejpozději den před doručením do 18.hodiny. Přesný čas doručení zasíláme pomocí SMS zprávy den před doručením po 19.hodině. Doručujeme po celé České republice, každý všední den.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Kytice 35 luxusních růží DEVLIN 90cm

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“