Kytice 35 krémovozelených růží LA BELLE 60cm

554 

Kytice 35 krémovozelených růží LA BELLE 60cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: Kytice 35 krémovozelených růží LA BELLE 60cm Kategorie:

Popis

Pošlete ji přírodní skvost! 
Když nemá ráda umělé věci, je pro ní jako stvořená růže La Belle. Jemná a nevtíravá vůně bude  lákat k přivonění. Jednou, dvakrát, desetkrát… Krémové, růžové a zelené tóny se vyjímají na úzkém květu s elegantní špičkou. Oblíbíte si i její výdrž – při správné péči až 14 dní. 
Doručení kytice: po celé České republice, od pondělí do pátku. Zasíláme se vzkazem a v dárkovém balení. 
Lámete si hlavu s lichým a sudým počtem květin do kytice? Poradíme Vám! 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 554 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Kytice 35 krémovozelených růží LA BELLE 60cm

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem “DO OBCHODU”