Kytice 35 červených růží EL TORO 40cm

735 

Kytice 35 červených růží EL TORO 40cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: Kytice 35 červených růží EL TORO 40cm Kategorie:

Popis

Za pomoc, k narozeninám, za její krásný úsměv…
Jistě si ji zaslouží, ať už máte důvod jakýkoliv. A taková romantická kytice růží jí jistě bude slušet.  Je perfektní nejen jako dárek k narozeninám, ale i jen tak – pro radost. Červené růže s tmavým okrajem jsou symbolem spalující vášně.
Životnost celé kytice je při správné péči 9-12 dní. 
Lámete si hlavu s lichým a sudým počtem květin do kytice? Poradíme Vám! 
 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 735 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Kytice 35 červených růží EL TORO 40cm

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“