Kytice 25 modrofialových růží COOL WATER 40cm

427 

Kytice 25 modrofialových růží COOL WATER 40cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 52431 Kategorie: Štítek:

Popis

Fialová kytice na Váš stůl.
Udělejte si radost fialovou kyticí růží. Rádi byste znali tajemství růží? Jak květomluva napovídá, fialové růže vyznačují jemnost a zdrženlivost. 
Slušet jim to bude ve váze se správnou hladinou vody, dezinfekčním roztokem a seříznutými stonky. Odvděčí se Vám vůní, po celém domově 9 – 12 dní. 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Kytice 25 modrofialových růží COOL WATER 40cm

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“