Kytice 25 míchaná LIDIA 60cm

679 

Kytice 25 míchaná LIDIA 60cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: Kytice 25 míchaná LIDIA 60cm Kategorie:

Popis

Okouzlující kytice, která se hodí pro každou příležitost i pro každou ženu. Míchaná kytice z trendy barev jistě mile překvapí.
Kytice se skládá z 5 ks meruňkových růží Magic Avalanche+, 5 ks fialových růží Maritim, 10 ks červených růží Upper Class a 5 ks bílých růží Adalonia.
Meruňková růže Magic Avalanche+ je prémiová růže s krásnými baculatými květy a tenkými stonky. Růže má romantický nádech a může se pochlubit dlouhou životností a krásou téměř do samého konce.
Fialová růže Maritim vás nadchne velkým květem se silnou základnou v podobě extra pevného stonku. Stonek je trnitý a má velký počet hrubších listů.
Červená růže Upper Class je velmi oblíbená pro svůj drobnější, ale vyšší a velmi pevný květ. Stonek má trny a tenký tvar, proto růže potřebuje více vody ve váze.
Bílá růže Adalonia je typická velkým květem a jemnou, ale výraznou vůní. Květ se skládá až z 30 okvětních plátků s tendencí měnit barvu do velmi světle zeleného odstínu (v závislosti na pěstiteli).
Životnost celé kytice je při správné péči min. 10 dnů. Dodržujte prosím všechna doporučení, která obdržíte spolu s kyticí.
Kytici doručíme při včasném objednání již druhý den a po celé ČR. V ceně kytice je výživa pro řezané květiny, možnost nechat kytici dárkově zabalit a přiložit kartičku s osobním vzkazem pro příjemce.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 679 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Kytice 25 míchaná LIDIA 60cm

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem “DO OBCHODU”