Kytice 25 míchaná AHAB 40cm

393 

Kytice 25 míchaná AHAB 40cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 51896 Kategorie: Štítek:

Popis

Stejná a přesto jiná ❤
Někdy zdání klame. Máme na mysli ženy i kytice. Představujeme Vám kytici růží AHAB! Spojení dvou podobných druhů společně tvoří pár, který si notuje. Krémovozelená růže La Belle má elegantní špičku a úzké květy. Růžovozelená růže Belle Rose má úzké stonky a podmanivou, ale nevtíravou vůni. 
Výdrž kytice: při správné péči 9-12 dní. Doprava: květiny doručujeme po celé České republice.
Balení: dárkové balení se vzkazemPlatba: kartou online, převodem na účet, hotově při předání nebo až za 14 dní. 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Kytice 25 míchaná AHAB 40cm

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“