Kytice 100+květů růží JOSEPHINA 40cm

1,547 

Kytice 100+květů růží JOSEPHINA 40cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 51461Kategorie: Štítek:

Popis

Pomůžeme Vám se vyslovit.  Žádost o ruku je velký okamžik. Ale když už to přijde, postavte se k tomu čelem. Je to nová životní etapa, která Váš vztah posune dále.❤. Na tento den nikdy nezapomenete - a proto je potřeba se na něj připravit. Připravte se na něj s kyticí se 100+květy růží Josephina. Bílé trsové růže jsou symbolem čistoty, a vypadají skvostně.  Kdy a kam Vám květiny doručíme? Objednávky přijímáme nejpozději den před doručením do 18.hodiny. Přesný čas doručení Vám zašleme den před doručením po 19.hodině. Květiny doručujeme po celé České republice, každý všední den. 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.Vybírejte pečlivě :)Kytice 100+květů růží JOSEPHINA 40cmVíce informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost. „Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“ Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem "DO OBCHODU"