Kytice 100 míchaná AGAPA 50cm

1,369 

Kytice 100 míchaná AGAPA 50cm, Doručení za 125,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 47458 Kategorie: Štítek:

Popis

Dostat kytici sto růží je tajným snem každé ženy.
Kdy jí ten sen splníte Vy? Kombinace bílých a růžových růží je velmi romantická a něžná. Taková kytice jako je Agapa je skvělý dárek k výročí anebo nečekané překvapení k žádosti o ruku.
Životnost celé kytice je při správné péči min. 10 dnů. Dodržujte prosím všechna doporučení, která obdržíte spolu s kyticí.
Doprava kytice: po celé České republice, každý všední den, kytice se vzkazem a v dárkovém balení ZDARMA.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 1369 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Kytice 100 míchaná AGAPA 50cm

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 125,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem “DO OBCHODU”